Malinowy Nos S.A.

CEO: 

Piotr Zawiła

Misją Malinowego Nosa jest rozbudzenie w naszych obserwatorach pasji do domowego przetwórstwa owocowego oraz zainteresowanie ich tematem winiarstwa. Nasz asortyment jest odzwierciedleniem potrzeb naszych klientów, a edukacyjne materiały zamieszczane w sieci od lat pomagają naszym odbiorcom w rozwoju ich umiejętności. Pragniemy wprowadzić na rynek linię produktów Malinowego Nosa, które zostaną skrojone na miarę oczekiwań klientów i powstaną we współpracy z nimi. Dodatkowo chcemy sprawić, aby Malinowy Nos był dostępny w jeszcze większej ilości miejsce w Polsce i Europie.

Zainteresowany? Zapisz się do naszego Newslettera aby jako jeden z pierwszych dowiedzieć się o możliwości inwestycji.

Udostępnij emisję

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.